hudec

Yangın ve Tehlikeli durumlarda hızlı kaçış için, binalar, sanayi ve tarihi yapılar, askeri tesisler, özel binalar, kuleler, petrol platformları gibi birçok yerde dışarı hızlı tahliyesini sağlayan sistemdir.

Kullanımı

Kullanılacak yere, yada müşteri taleplerine göre istenildiği gibi üretilebilir. HUDEC sistem binalarda mobil veya sabit kullanım için uygundur, itfaiye yada kurtarma araçlarına monte edilebilir. Merdiven ve hidrolik platformlar ile birlikte kullanılması basittir.

HUDEC

HUDEC sistemlerinde HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points - Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları) ve PPE ( Personal Protective Equipment - Kullanıcı güvenliği) gibi en yüksek kalite standartları olan malzemeleri kullanarak, kalite ve standartlara göre üretilmektedir.

Tüm tahliye sistemleri, TÜV sertifikalı ve yangından korunma için Avusturyalı Firebrigade test laboratuvarı tarafından onaylanmıştır.

ÜRÜNLERİMİZ

Sabit ve mobil kaçış olukları, dünya çapında çeşitli binalarda kullanılmakta olup, kendilerini kanıtlamış ve insanların hızlı tahliye sağlamak için en yüksek gereksinimlerini karşılamaktadır.